reklama 11D

reklama

PN při CSIO Rotterdam bez vedoucí Francie

 21.06.2017 22:00 | AUTOR

Do nizozemského Rotterdamu se sjede sedm týmů z první evropské divize, aby v pátek 23. června bojovaly o důležité body do žebříčku Poháru národů. Francie, která je osmým a průběžně vedoucím družstvem žebříčku se tohoto kola nezúčastní…

reklama 12A

Celkem osm týmů soutěží v letošním Poháru národů první evropské divize. Dalšího kola, které se uskuteční v rámci CSIO v Rotterdamu, se zúčastní sedm družstev, a to Itálie, Švédsko, Španělsko, Německo, Švýcarsko, Irsko a domácí Nizozemsko.

V současné chvíli vedoucí tým Francie do tohoto kola není přihlášený. Do vedení se tak může probojovat italské družstvo, které na vedoucí Francii ztrácí pouhých 32,5 bodů. Šanci na vedení má ale i Švédsko či Německo.

Soutěže se zúčastní i tým Belgie. Ten však nemá nárok na případné body, protože nepatří do elitní evropské divize.

Na CSIO v Rotterdamu bude mít zastoupení i Česká republika, o které se postará Emma Augier De Moussac, která změnila své plány a namísto CSI v Kronenbergu se zúčastní tohoto mítinku. Jezdkyně si do Nizozemska přivezla dva koně, a to Divu a J.C.S. Chacco Dia.

Žebříček 1. evropské divize před tímto kolem naleznete ZDE

Startovní listiny a výsledkové listiny budou k dispozici ZDEreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace