reklama 11C

reklama

Zaměřeno na Prague Lions. Sledujte highlights z Global Champions 2019

 17.07.2020 06:48 | AUTOR: Josef Malinovský |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Organizátoři prestižní parkurové série Global Champions v tomto týdnu zaměří svoji pozornost na Prahu a tým Prague Lions. Hned tři dny po sobě na jejích internetových stránkách a sociálních sítích najdete příspěvky, které spojuje hlavní město ČR.

reklama 12C
 
Ve středu se můžete na komunikačních kanálech Global Champions těšit na tzv. „flashback“. Obrazově si připomeneme obrazem to nejlepší z GC Prague Playoffs 2019. Ve čtvrtek se můžete podrobněji seznámit s členy týmu Prague Lions. No, a nakonec se těšte v pátek na highlights GC Prague Playoffs 2019.
 
Veškeré zmiňované příspěvky najdete na stránkách LGCT a GCL, resp. prostřednictvím jejich sociálních sítí. 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace