EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11D

reklama

Trunda dvanáctý v CCI4*-L Baborowko. Olympijskou formu předvedl Jung

 31.05.2021 12:14 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V neděli 30. května uzavřeli čeští jezdci svou účast na CCI v polském Baborowku. Miroslavovi Trundovi se podařilo v CCI4*-L vystoupat na dvanácté místo. Víkend vyšel Němci Michaelovi Jungovi, který ovládl hned dvě soutěže.

reklama 12D

 

Česká reprezentace ve všestrannosti se ve dnech 27. až 30. května zúčastnila mezinárodních závodů CCI v Baborowku v Polsku.
 
Výrazný posun výsledkovou listinou zaznamenal v průběhu soutěže CCI4*-L Miroslav Trunda v sedle klisny Tnrky Ruf. Po drezuře byl na průběžné 29. příčce a dobrými výkony v krosu a parkuru vystoupal na konečné dvanácté místo. Vítězství patřilo švédské dvojici Aminda Ingulfson a Hot Cup VH.
 
V CCI4*-S byl nejvýše postaveným Čechem Pavel Březina, který dojel s Cona Ciou jednačtyřicátý. Z vítězství se radoval několikanásobný zlatý medailista z olympijských her, mistroství světa i Evropy Michael Jung (GER), který nenašel přemožitele s jedním ze svých nejlepších koní valachem Firscherchipmunkem FRH. Navíc obsadil i druhé místo, a to s koněm Fischerwild Wave.
 
Jung pak získal prvenství i v obtížnosti CCI3*-S. V té sedlal irského hřebce Kilcandru Ocean Power. Výborně rozjetou soutěž měla Barbora Kamírová na klisně Contha Balou, bohužel však nedokončila terénní zkoušku. Nejlepší z Čechů tak byl Pavel Březina, který obsadil s Turinem 21. místo.
 
V CCI2*-S se velmi dobře prezentoval mladý teprve sedmiletý hřebec Atlantino, kterého sedlal Miloslav Příhoda a dojel s ním na devátém místě.
 

Kompletní výsledky jsou ZDE

 
Foto: Miloslav Příhoda
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace