reklama 11D

Kamírová si drží v Baborowku pozici. Soutěžím dominuje německá elita

 30.05.2021 09:00 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V sobotu 29. května pokračovaly v Baborowku mezinárodní závody ve všestrannosti. Barbora Kamírová absolvovala v soutěži CCI3*-S čistý parkur a drží si nadále velmi dobrou pozici. Téměř ve všech obtížnostech dominují němečtí reprezentanti.

reklama 12C

 

Sobota 29. května byla dalším soutěžním dnem závodů CCI v Baborowku. Barbora Kamírová v sedle klisny Contha Balou absolvovala čistý parkur v úrovni CCI3*-S a po dvou disciplínách se v početné konkurenci drží na velmi dobré čtrnácté příčce. Ve vedení je jeden z hvězdných členů německé reprezentace Michael Jung s irským hřebcem Kilcandra Ocean Power.

Němci jsou ve vedení také v CCI4*-S, v níž byl na sobotním programu kros. První místo drží Ingrid Klimke na Sap Hale Bob Old, druhý i třetí je průběžně Michael Jung s Fischerchipmunk FRH respektive Fischerwild Wave. Další reprezentantka Německa Sandra Auffahrt s valachem Lets Dance jim šlape na paty.

Nejvýše z českých jezdců se náchází Pavel Březina, který s Cona Ciou zajel kros za 13,2 trestného bodu a drží se na 39. místě. Miroslav Trunda s Shutterflyke je na pozici číslo 61 a hned za ním je Jaroslav Abík s Madockem.

V Baborowku se účastní i další čeští jezdci, třeba Miloslav Příhoda, Ulrika Kopřivová nebo Adéla Císařová v soutěžích s jednou a dvěma hvězdami.

Pořadatel publikoval výsledky prozatím pouze částečně, najdete je v tomto ODKAZU.

Foto: Miloslav PříhodaK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE