ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11A

reklama

Šťastná třináctka pro Trundu na MS v Lionu. Parkur zvládl bez chybně

 18.10.2020 14:22 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Miroslav Trunda s šestiletou klisnou Ideale Coeur de la Licorine obsadil na mistrovství světa mladých koní ve všestrannosti konaném ve francouzském Lion D´Angers skvělé třinácté místo. Závěrečný parkur dokončil bez chyby, pouze s 0,8 bodu za čas.

reklama 12A

 
Český reprezentant Miroslav Trunda s klisnou Ideale Coeur de la Licorine na mistrovství světa mladých koní ve všestrannosti ve francouzském Lion D´Angers dokončil úvodní drezuru s 37,5 body a v sobotním krosu žádnou další penalizaci nezapsal. 
 
Nechybělo mnoho, aby tomu bylo stejně i v nedělní parkuru, kdy inkasoval pouze 0,8 bodu za překročení času. Celkových 38,3 bodů mu stačilo na skvělé 13. místo.
 
Adéla Císařová s klisnou Amanou obdržela na parkuru 12 trestných bodů a se 129,9 body dokončila jako jednatřicátá, což byla současně poslední hodnocená pozice. 
 
Vítězkou se nakonec stala Němka Ingrid Klimke s Cascamarou. Ta předvedla čistý parkur a její skóre bylo 27,4 bodů. Druhé místo obsadil britský jezdec Oliver Townend s Cooley Rosalent (30,3 b.), třetí pak Merel Blom z Nizozemí na klisně Corminta vom Gwick (31,9 b.). Do soboty vedl Brit Tom Mcewen s koněm MHS Brown Jack, ale kvůli dvěma chybám na parkuru se propadl na 6. místo.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace