reklama 11C

Trunda to dokázal. ČR má dalšího potenciálního olympionika v jezdectví

 11.10.2020 13:50 | AUTOR: Josef Malinovský |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Miroslav Trunda v sedle klisny Shutterflyke úspěšně dokončil soutěž CCI4*-L v polské Strzegomi. Na parkuru zapsal 5,2 trestných bodů, což pro něj v kombinaci s celkovým výsledkem znamená splnění limitu pro účast na olympijských hrách v Tokiu.

reklama 12C
 
Miroslav Trunda si s klisnou Shutterflyke mohl dovolit v soutěži CCI4*-L i čtyři chyby, a přesto by mu to pro splnění olympijské kvalifikace stačilo. Nakonec udělal na kolbišti v polské Strzegomi jen jednu.
 
„Kobyla byla fantastická, už jen to, že jsme v TOP10 je něco úžasného. Snažil jsem se maximálně koncentrovat a chybu jsme udělali jen na osmičce. Byl to opravdu lehký kontakt, ale kláda nakonec spadla. Jsem nadšený,“ komentoval první dojmy Miroslav Trunda.
 
S 48,3 body skončil celkově devátý. Další český reprezentant Pavel Březina s Copnou Cia dojeli devatenáctí, Petr Myška v sedle Obora´s Shut It Out obsadil 23. pozici.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE