reklama 11A

První kolo drezurního KMK roku 2021 ovládli svěřenci Petry Civišové

 21.07.2021 21:59 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Ve středu 21. července se v píseckém hřebčinci odehrálo první ze dvou letošních kol drezurního Kritéria mladých koní. Dařilo se svěřencům Petry Miki Civišové, kteří posbírali tři vítězství. Nejvyšší známku závodů získala pětiletá Famosa.

reklama 12C

 

Ve středu 21. července proběhlo v Písku první ze dvou letošních kol drezurních závodů Kritéria mladých koní. V kategorii čtyřletých klisen se dařilo oldenburské hnědce Viva La Vida 1 (Le Vivaldi x Quaterback) s Petrou Miki Civišovou v sedle. Dvojice dostala vysoké hodnocený 83,800 %. Stejná jezdkyně sedlala vítěze v soutěži čtyřletých hřebců a valachů, kterým se stal Svanegaardens El Niňo (El Capone x Dr.Doolittle). Jejich hodnocení bylo 82,200 %. 
 
Do třetice brala první místo Petra Miki Civišová také s pětiletou hanoverskou klisnou Famosou 1 (Fürsten-Look x Florencio). Jejich známka měla hodnotu 86,400%, což byl nejlepší výsledek napříč kategoriemi. Vysoko hodnocená (83,600 %) byla i druhá klisna v soutěži Paris 15 (Sandro Classic x Prestige VDL). Českou klisnu sedlala Eva Jančaříková. 
 
Mezi hřebci a valachy narozenými v roce 2016 nenašel přemožitele Vihar (Millennium x Wynton), kterého prezentoval Vladimír Bláha a zvítězil se známkou 83,800 %. Kategorie šestiletých byla sloučená pro klisny, hřebce a valachy. Vítězem se stal valach Ramazotti (Sandro Classic x Amarillo).
 

Kompletní výsledky jsou ZDE

 
Foto: Šárka Votavová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE