Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Prague Lions při páteční GCL v Hamburku bezchybní. Vedou Berlin Eagles

 27.08.2021 20:10 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Skvělé výkony předvedli během pátečního kola Global Champions League v Hamburku členové týmu Prague Lions – Leopold van Asten a Jur Vrieling. Oba dokončili parkur s výškou překážek 155 centimetrů bez penalizace.

reklama 12C

 
S nulou na bodovém kontě se podařilo v pátek 27. srpna dokončit úvodní část Global Champions League v německém Hamburku čtyřem týmům. Vedení se ujali Berlin Eagles zastoupení Ludgerem Beerbaumem s Milou a Philipp Weishaupt s Cobym, a to díky součtu časů 147,24. 
 
O něco pomalejší byli Valkenwaard United, Paris Panthers, ale také Prague Lions. V jejich dresu startovali tentokrát Leopold van Asten s VDL Groep Hutch a Jur Vrieling na Chabadovi de l´Esques. Jejich společný čas byl 158,02 sekundy a do sobotního vrcholu této soutěže budou proto nastupovat ze čtvrté pozice.
 
Jednu chybu v pátek zaznamenali Monaco Aces, Cascais Charms, London Knights a St. Tropez Pirates. Zástupci Scandinavian Vikings a Hamburg Giants k ní ještě připočetli jeden trestný bod za překročení časového limitu. V obou případech jej zapisovala dvojice, která na parkuru nechybovala. 
 
Druhé kolo soutěže GCL odstartuje v sobotu od 10:10 hodin, ve 13:55 se pak pozornost divácká upne na Longines Global Champions Tour Grand Prix Hamburku. Podrobnosti o programu najdete na webu www.gcglobalchampions.com.
 
Foto: Global Champions League
Zdroj: tisková informace Global Champions League


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace