Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11B

Devátá GCL v Londýně: Prague Lions jedenáctí, vedou Shanghai Swans

 13.08.2021 23:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V pátek 13. srpna odstartovalo v Londýně deváté kolo Global Champions League. Na parkuru s výškou do 155 centimetrů si čtyři týmy udržely nulu na bodovém kontě, jeden dokončil s chybou a šest se dvěma. Mezi nimi jsou i Prague Lions.

reklama 12D
 
Díky dvěma bezchybným jízdám v úvodní části Global Champions League v Londýně a nejkratšímu součtu časů nastoupí do sobotního druhého kola soutěže z vedoucí pozice Shanghai Swans, které reprezentují Christian Ahlmann s hřebcem Clintrexo Z a Max Kühner na valachovi Elektric Blue P. 
 
„Když jsme si prošli kurz, říkali jsme si, že je příjemně postavený, vůbec jsme neočekávali tolik chyb. Máme však zde dobré koně a oba byli ve velmi dobré kondici,“ uvedl Max Kühner. 
 
Nulu na bodovém kontě mají i Paris Panthers, London Knights a Doha Falcons. Kvůli jedné chybě jsou pátí Berlin Eagles a skupinu osmibodových celků otvírají St. Tropez Pirates. Ti byli dokonce ze všech družstev nejrychlejší. Následují za nimi Cascais Charms, New York Empire, Valkenswaard United, Madrid in Motion a Prague Lions. 
 

Psali jsme: Šest medailistů z Tokia míří na devátou Global Champions do Londýna

 

Tým Pražských lvů zastupovali v pátek Niels Bruynseels na klisně Ilusionata van´t Meulenhof a Jur Vrieling s valachem Fiumicino van de Kalevallei. Oba inkasovali po jedné chybě a součet časů 150,14 sekundy jim stačil na 11. řádek průběžné výsledkové listiny.
 
Londýnská soutěž Global Champions League vyvrcholí v sobotu od 14:30 hodin místního času, v 17:50 na ni naváže Longines Global Champions Tour Grand Prix, z níž vzejde další účastník Super Grand Prix při galashow světového parkuru Prague Playoffs v libeňské O2 areně.
 
Foto: Global Champions League
Zdroj: tisková zpráva Global Champions League


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE