ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11B

reklama

Nedělní stopadesátku CSI5* v Londýně vyhrál Ahlmann před Fredricsonem

 15.08.2021 23:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Nedělním vrcholem parkurového mítinku CSI5* v Londýně, jehož součástí byla i Global Champions, se stala soutěž do 150 centimetrů, v níž nenašel přemožitele Christian Ahlamann s hřebcem Solid Gold Z. Druhý byl sobotní vítěz LGCT Peder Fredricson.

reklama 12D
 
Švédský jezdec Peder Fredricson v sedle valacha H&M Christian K nestačil v závěrečné soutěži londýnských mezinárodních závodů CSI5* pouze na Němce Christiana Ahlmanna na hřebci Solid Gold Z, který byl v rozeskakování rychlejší o 79 setin. 
 
Soutěží kategorie CSI2* se v Londýně účastnila česká jezdkyně Sára Vingrálková. Ta v nedělní Grand Prix s překážkami vysokými 145 centimetrů skončila osmá s valachem Kas-Sini DC, když v rozeskakování jednou chybovala. Čas by jí stačil na třetí příčku, sedm dvojic však dokončilo bez penalizace celou soutěž. 
 
Foto: LGCT
Zdroj: tiskový servis LGCT


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace