ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11A

reklama

Nedělní ráno v Chuchle Areně s českou hymnou. Vyhrála Anna Marie Vítek

 09.05.2021 09:21 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Závěrečný den mezinárodních závodů CSIO3* CET Prague Cup 2021 začal pro české fanoušky velmi pěkně. V úvodní nedělní soutěži při CSI1* jsme se totiž dočkali českého vítězství. Nejlepší výkon v soutěži 135 centimetrů vysoké podala Anna Marie Vítek.

reklama 12A

 
Česká reprezentantka Anna Marie Vítek sedlala v soutěži s překážkami do 135 centimetrů hodnocené na čas klisnu Chacco's Amke, s níž si připsala výborný čas 65,24 vteřiny. Ten se nikomu nepodařil společně s bezchybným výkonem překonat, a tak slavila vítězství.
 
Další dvě příčky obsadil irský zástupce Ciaran Dreeling s koňmi It's A Star a Hercules. Přestože se snažil atakovat čas vítězky, o několik desetin sekundy se mu to ani v jednom případě nepodařilo. 
 
Na dekorování elitní šestice se probojoval ještě Vladimír Malák, který po bezchybné jízdě skončil čtvrtý s valachem Zarthago Br Z. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Po celé čtyři dny je možné sledovat on-line přenos prostřednictvím EquiTV.cz a stránek pořadatele.
 
Foto: Kateřina Návojová
Zdroj: CSIO3* CET Prague Cup


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace