ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Mladí koně otevřeli CSIO Prague Cup 2021. Vítěz Olesen, Řezníček druhý

 06.05.2021 10:51 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Letošní ročník CSIO3* CET Prague Cup zahájila soutěž pro mladé koně. Pro vítězství při CSIYH1* si dojel dánský jezdec Adam Sparlund Olesen s klisnou Louisiana H. Na úvod se dařilo i Čechům. Martin Řezníček si dojel pro pěkné druhé místo s Lapalou 2.

reklama 12B


Úvodní soutěž mezinárodních závodů CSIO3* CET Prague Cup se jela na parkuru 125/135 centimetrů vysokém a určena byla pro šestileté a sedmileté koně. 

Pro lepší výsledky si docválali šestiletí, kteří obsadili první tři pozice. V dvoufázovém skákání se z vítězství radoval Adam Sparlund Olesen, který s klisnou Louisiana H dokončil v čase 26,22 vteřiny. 

Se ztrátou 0,54 sekundy si pěkné druhé místo zajistil český zástupce Martin Řezníček, který sedlal klisnu Lapalou 2. Elitní trio uzavřela s časem 27,58 britská jezdkyně Louise Simpson s hřebcem Tres Bien Z. 

Na dekorování pro elitní šestici se dostala ještě jedna česká dvojice. Bezchybný výkon a čas 27,83 sekundy znamenal pro Marka Kluse s valachem Liverpool čtvrté místo. 

Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Po celé čtyři dny je možné sledovat on-line přenos prostřednictvím EquiTV.cz a stránek pořadatele.

Foto: Kateřina NávojováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace