reklama 11C

Počet areálů otevřených k tréninkům roste. ČJF publikuje jejich seznam

 17.04.2020 20:27 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česká jezdecká federace připravila na svém webu seznam jezdeckých areálů a závodišť, které po částečném uvolnění protipandemických opatření od středy 8. dubna postupně otevírají svá kolbiště pro možnost individuálních tréninků jezdců a koní.

reklama 12B
 
Na internetových stránkách České jezdecké federace naleznete konkrétní nabídky jednotlivých areálů, včetně cen za pronájem kolbiště, jejichž provozovatelé o své aktivitě informovali ČJF prostřednictvím oblastních sekretářů. 
 
Povětšinou se jedná o kolbiště s postaveným parkurem, případně připraveným skokovým materiálem. Přibývají však i tréninková střediska s terénní tratí pro všestrannost nebo také s postaveným drezurním obdélníkem. 
 
Ve všech areálech je nutná rezervace předem tak, aby bylo možné dodržet veškerá bezpečnostní nařízení a nepotkávalo se v nich v jeden okamžik větší množství sportovců.
 
Seznam areálů otevřených k tréninku najdete POD TÍMTO ODAKZEM. Pokud víte o některém dalším, neváhejte kontaktovat zástupce ČJF s žádostí o doplnění informací. 
 
O zajímavých možnostech, kam se s koňmi vypravit za sportovními aktivitami v rámci tréninkové přípravy na restart jezdecké sezony, průběžně informujeme také na webu Jezdci.cz.
 
Ilustrační foto Lukáš Klingora


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE