ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11B

reklama

Decathlon.cz nabízí: Rajtky light 580 jsou vhodné pro horké letní dny

 15.06.2022 12:30 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Každý jezdec, ať se věnuje jen rekreačnímu ježdění, nebo trénuje a závodí, se chce v sedle cítit pohodlně. Hledá tedy pohodlné oblečení pro danou roční dobu. V horkých letních dnech vám skvěle poslouží lehké rajtky.

reklama 12A

 

Stejně jako se na zimu pořizují rajtky zateplené, dají se i na léto vybrat takové, které jsou naopak velmi lehké. Proč se potit v pevných kalhotách, když technologie již pokročila a na trhu jsou nové materiály?
 
Rajtky light 580 si už oblíbily stovky jezdců v České republice, ale pokud vám doposud unikaly, v tomto článku se dozvíte proč.
 
Hned na první dotek zaujme jejich lehký materiál, pod kterým se pokožka nepotí. Zakončení nohavic z lycry pomáhá snadnějšímu oblékání, a hlavně obemkne kotníky, takže žádná přebytečná látka nepřekáží v perkách. Směs polyamidu a elastanu je velmi pružná, rajtky se tak dokážou přizpůsobit každému tvaru postavy.
 
Po celém sedu se nachází silikonová aplikace, jejíž tloušťka se mění v jednotlivých oblastech. V místech kontaktu se sedlem je silnější, aby pomohla lepší přilnavosti. Celogrip s sebou kromě toho, že skvěle podrží v sedle, nese ještě jednu výhodu. Kůže se pod ním nezapařuje, a tak se vyhnete nepříjemným opruzeninám na hýždích a stehnech.
 
Modelu 580 nechybí ani tolik oblíbená kapsa na telefon umístěná na pravém stehně a jištěná zipem. Tu velmi oceníte právě v létě, kdy jezdíte pouze v tričku, a nemusíte tak řešit, kam telefon umístit. 
 
Rajtky lze prát v pračce, načež rychle uschnou. Nemusíte se s nimi bát vyrazit ani na vyjížďku spojenou s příjemným ochlazením ve vodě. 
 
V letošní sezóně jsou nabízeny v neutrální šedé barvě, terracota oranžové a světlé nugátové. Navíc ladí se zbytkem letní kolekce pro jezdce. Decathlon doporučuje například lehké tílko bez rukávů
 
Pořiďte si je taky a poznejte, že i ježdění v létě může být paráda. 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace