reklama 11D

Decathlon.cz nabízí: Produkty Fouganza jsou určené i pro děti v sedle

 13.05.2022 14:00 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Velkou část koňských nadšenců a jezdců tvoří děti. Fouganza na ně samozřejmě nezapomíná. V nabídce této značky najdete všechny produkty, které děti potřebují. Přišel čas, abychom si je představili.

reklama 12A

 

 
Fouganza nezapomíná ani na své dětské zákazníky, pro které si i tento rok připravila nové barvy a produkty. Přišla chvíle je pořádně představit. 
 
Letní legíny jsou oblíbenou klasickou vyhledávanou do jezdeckého kroužku, na lekce i tábory. Důvod, proč si je tolik mladých jezdců a jezdkyň oblíbilo je prostý, jsou totiž neuvěřitelně pohodlné. Syntetické mikrovlákno je lehoučké na nošení a díky větracím zónám se v nich pohodlně jezdí i v parných dnech. Mají dvě kapsičky na zadní straně a jednu menší na přední, kam se dobře schová odměna pro koňského parťáka. 
 
Systém zatavení švů zaručuje, že nikde netlačí a na kolenou jsou zesíleny druhou vrstvou látky pro pohodlí v sedle. Modro-tyrkysová varianta v nabídce zůstala i nadále, doplnily ji ale dvě další varianty, a to petrolejová a modro-oranžová. 
 
Právě světle oranžová je hlavní barvou letní kolekce pro tento rok. Najít ji proto můžete také na dalším oblíbeném kousku, letním prodyšném tričku. S modrou barvou tvoří veselou a přesto decentní kombinaci. Ovšem pro ty, kteří by se do této barvy zamilovali, lze doporučit jezdecké tílko. To kryje ramena před slunečními paprsky a bolestivému spálení. 
 
Zbrusu novým přírůstkem jsou dětské rajtky s celogripovým sedem. Silikon je znám pro své přilnavé vlastnosti v sedle, dámské modely rajtek s ním jsou velmi oblíbené, ale doposud chyběla jejich obdoba pro mladší jezdce. Tyto rajtky se hodí i na léto, protože díky silikonové aplikaci se pokožka nepotí pod syntetickou kůží a nevznikají opruzeniny. 
 
Jejich materiál je pružný, ale zároveň pevný. Mají také uzavíratelnou kapsu na telefon a standardní kapsy na přední straně. Nohavice jsou zakončené lycrou, která obepne kotník a zbytečný materiál pak nepřekáží ve vysokých botách nebo perkách. Opět je zvolena petrolejová barva se světlejšími detaily, které rajtkám dodávají moderní vzhled. 
 
Aby byl outfit kompletní, nesměji chybět sladěné podkolenky.Ty přišly ve dvou nových barvách - oranžová a petrolejová, tak aby vše ladilo do posledního detailu. 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE