reklama 11D

Decathlon.cz nabízí: Elegantní podsedlové dečky. Frčí verze s kamínky

 01.07.2022 12:30 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Co by podle vás měla splňovat podsedlová dečka? Důležitá jsou dvě kritéria. Musí být kvalitně zpracovaná, funkční a pohodlná. Ale měla by také dobře vypadat. Pořád frčí trend zdobených deček. Podívejte se, co nabízí Decathlon.

reklama 12A

 

Jak vypadá podsedlová dečka, kterou rádi nosíte pod sedlem? Důležitá jsou dvě kritéria. První, aby byla kvalitně zpracovaná a funkční, druhé, aby dobře vypadala. Je tomu opravdu tak. Pořád “frčí” trend pěkných a zdobených deček, které jezdec může sladit se zbytkem výbavy a svým oblečením. Fouganza přišla pro letošní sezonu se dvěma novými modely podsedlových deček, které splňují funkční požadavky a k tomu jsou skutečně krásné.
 
Podsedlová dečka 900 je tenká a tvarovaná pod všestranná a skoková sedla. Svým zpracováním se hodí ke každodennímu použití u soukromých i klubových koní. Spodní materiál je savý, aby odváděl pot a rychle schnul. K lepší cirkulaci vzduchu pod sedlem napomáhá také páteřní kanál ze síťoviny, kterým může vlhkost odcházet od srsti pryč. Zároveň tak není v páteřním kanálu sedla přílišné množství materiálu, který by zde mohl překážet správnému nasedlání. 
 
Oblast kohoutku je vyztužena pro větší pohodlí koně. Na namáhaných místech u podbřišníku, kde dochází k velkému tření při dotahování sedla, je dečka opatřena koženkovými nášivkami. 
 
Tato dečka byla vytvořena s důrazem na minimalismus. Zdobí ji proto kontrastní bílý lem po celém obvodu a na levé straně také odznak Fouganza. K dispozici je hned v pěti barevných variantách: neutrální tmavě hnědé a černé, oblíbené petrolejové, nestárnoucí vínové a oranžové terracota ladící se zbytkem letošní kolekce. 
 
Model Strass 500 je přepracovanou verzí kamínkové dečky, kterou zákazníci mohou znát z předchozích let. Její vzhled ani funkčnost již neodpovídali požadavkům jezdců, proto se produktový tým pustil do návrhu nové varianty. Nyní je její vnitřní část ze savého materiálu, zatímco vnější z lesklého saténu. Střih se více přizpůsobil linii hřbetu a kohoutku. 
 
Jedná se o elegantní dečku skvělou na závody, se kterou dvojice zaujme. Třpytivé kamínky za bočnicí jsou vkusnou ozdobou. Z černé, tmavě modré, vínové a perleťové varianty si vybere každý. Ke všem barvám je navíc k dispozici ladící čabraka
 
Tyto dva nové modely a všechny jejich barvy tvoří základ nabídky podsedlových deček pro další sezony. V budoucnu se proto můžete těšit na další barevné obměny.


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE