reklama 11D

ČJF letos nesestaví tým pro divizi 1 parkurového Poháru národů FEI

 04.05.2022 08:45 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Fanoušci parkurového skákání na konci července 2021 slavili. Český parkurový tým ve finále Poháru národů Evropské jezdecké federace vybojoval druhé místo, ale také postup do divize 1 Poháru národů v roce 2022. Nakonec se v ní bohužel nepředstaví.

reklama 12C
 
Česká jezdecká federace v úterý 3. května v pozdních večerních hodinách zveřejnila informaci, že se po zralé úvaze skokové komise, vedoucího reprezentace Aleše Opatrného a prezidenta ČJF Radka Rouče rozhodla nepostavit v letošním roce tým v rámci divize 1 Longines FEI Poháru národů. 
 
Bližší zdůvodnění k tomuto rozhodnutí žádné publikováno nebylo. Redakce Jezdci.cz a EquiRadia požádala o rozhovor na toto téma Aleše Opatrného, který přineseme v průběhu středy.
 
V divizi 1 mělo soutěžit celkem deset zemí: Belgie, Česká republika, Francie, Velká Británie, Německo, Irsko, Nizozemsko, Norsko, Švýcarsko a Švédsko. První zastávkou této divize bude začátkem června švýcarský St Gallen a jen o týden později se série přesune do polských Sopot. 
 

Psali jsme: Češi uspěli ve Varšavě. Byli druzí a míří do Divize 1 Poháru národů

 

Další mítink následuje po dvou týdnech v nizozemském Rotterdamu. Švédské Falsterbo a britský Hickstead budou hostit prestižní Longines FEI Pohár národů v červenci. Všechny tyto akce poskytnou perfektní platformu pro sledování a výběr pro mistrovství světa ECCO FEI 2022, které začíná v dánském Herningu 6. srpna. Poslední kvalifikace Evropské divize 1 se bude konat v irském Dublinu v pátek 19. srpna.
 
Finále Longines FEI Jumping Nations Cup™ hostí tradičně Barcelona na půdě Real Clubu de Polo, a to od 29. září do 2. října 2022.
 
Ilustrační foto: FEI / Martin Dokoupil


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE