ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11C

Parkurový svátek v Chuchli se blíží. Vstupenky na Prague Cup v prodeji

 01.04.2022 16:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Vstupenky na třetí ročník parkurových závodů CSIO3*-W C-E-T Prague Cup, který bude hostit od 16. do 19. června Chuchle Arena Praha, jsou v prodeji. Pořadatelé se rozhodli kromě tisícovky míst k sezení na tribunách vyhradit i pozice ke stání.

reklama 12D
 
Prodej vstupenek na CSIO3*-W C-E-T Prague Cup, mezi jehož vrcholy patří páteční Pohár národů a nedělní Grand Prix započítávaná do Světového poháru, byl zahájen v pátek 1. dubna. 
 
Akce, jejíž pořadatelem je Czech Equestrian Team, se uskuteční v Chuchle Areně Praha od čtvrtka 16. do neděle 19. června a pro širokou veřejnost budou k dispozici dvě kategorie vstupenek. „Kromě míst k sezení na dvou veřejných tribunách v ceně 250 korun si zájemci mohou objednat vstupenky ke stání za 100 korun,“ uvedla ředitelka závodů Markéta Šveňková. „Ceny jsou stejné pro pátek, sobotu i neděli. Ve čtvrtek budou mít fanoušci parkurového skákání vstup zcela zdarma. Volný vstup mají po celou dobu konání akce děti do dvou let,“ doplnila.
 
Celková kapacita arény kolem parkurového kolbiště bude zhruba 2000 osob, z nichž polovinu pojmou dvě veřejné tribuny. Třetí tribuna bude vyhrazena pro jezdce a členy ekip a součástí ochozů soutěžní plochy budou i dva VIP sektory. 
 

Psali jsme: Parkury v Chuchli navrhnou špičky v oboru. Proběhne Memoriál Jany Holé

 
K vidění bude v součtu šestnáct soutěží, na každý den připadají čtyři. „Ve čtvrtek zahájíme program závodů soutěží pro šesti a sedmileté koně, které se budou konat také v pátek a v sobotu. V rámci kategorie CSIO3* si jezdci budou moci vybírat již od prvního dne mezi Silver, Gold a také Diamond Tour, jejíž součástí bude v pátek Pohár národů a v neděli Grand Prix bodovaná v rámci Světového poháru Mezinárodní jezdecké federace. Při té budou překážky dosahovat výšky až 160 centimetrů. Zařazeno je celkem pět soutěží bodovaných do Longines Ranking. S výjimkou čtvrtka se uskuteční ještě soutěže kategorie CSI1*, ty budou na úrovni od 125 do 135 centimetrů,“ upřesnila Markéta Šveňková. 
 
„Pevně věříme, že se tribuny zcela zaplní nejen během víkendových dnů, ale již i v pátek, kdy se čeští reprezentanti budou snažit obhájit loňské vítězství v Poháru národů. Při této soutěži bývá tradičně skvělá atmosféra,“ dodala ředitelka mítinku. 
 
Podrobnosti o programu a prodeji vstupenek jsou uvedeny na internetových stránkách akce www.csiopraha.cz.
 
Zdroj: tisková informace C-E-T Prague Cup
Foto: Kateřina Návojová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE