Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Čechům se v Římě daří. Další hymnu zařídila Kristina Vítek s Kamirezem

 11.09.2021 12:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Během sobotního dopoledne zazněla hned dvakrát antickým závodištěm Circus Maximus česká hymna. Tu druhou zajistila v Římě při závodech Global Champions Kristina Vítek v sedle Kamireze van Orchid´s ve Small Tour.

reklama 12B

 
Sobotní Small Tour při Global Champions v Římě se jela na výšce 115 centimetrů a polovina startovního pole dokázala celým kurzem projet bez penalizace. 
 
Nejrychlejší ze všech byla česká jezdkyně Kristina Vítek v sedle jedenáctiletého hřebce Kamireze van Orchid´s. Její čas v cíli byl 52,27 sekundy. Druhá umístěná dvojice ke zdolání kurzu potřebovala bez dvou setin 54 vteřin. 
 
Česká hymna v Římě zněla v sobotu již podruhé. Poprvé to bylo v předešlé soutěži, kdy se z prvenství radovala v sedle koně Damocles From Second Life Z jezdkyně Sára Vingrálková.
 

Psali jsme: Vingrálková v Římě vyhrála sobotní Medium Tour při Global Champions

 
Program pokračuje od 13:00 hodin druhým kolem Global Champions League, do něhož tým Prague Lions v čele s Annou Kellnerovou nastupuje z nadějné čtvrté pozice. Přímý přenos vysílá na svém sportovním webu Česká televize.
 
Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace