reklama 11D

reklama

Bronislav Chudyba vítězem Slovakia Challenge 2020 v Šamoríně

 12.09.2020 21:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ve slovenském Šamoríně vyvrcholila v sobotu 12. září Slovakia Challenge 2020. Celkové prvenství vybojoval Bronislav Chudyba s koněm Lamborghini 98, který též nenašel přemožitele v závěrečné soutěži s výškou překážek 150 centimetrů.

reklama 12C
 
Bronislav Chudyba v sobotní stopadesátce při Slovakia Challenge vybojoval nejen prvenství s koněm Lamborghini, ale skončil také druhý v sedle Liston Achterhoek. Třetí příčka patřila Andrejovi Hollému s Diarou, jenž byl sice nejrychlejší, ale jednou chyboval. V tříkolové soutěži byl druhý, a tak pro něj stále platí, že je pro něj letošní sezona ve znamení druhých míst.
 
Třetí řádek výsledkové listiny Slovakia Challenge patří dalšímu známému slovenskému jezdci – Igorovi Šulkovi s Wavo Aramis. Ten naopak v Šamoríně velmi často vyhrával, ale i tímto pódiovým umístěním musel být spokojen. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODAKZEM

 

Parkurový program v X-bionic sphere sice v sobotu skončil, ale v neděli pokračují v tomto areálu nedaleko Bratislavy drezurní závody. I ty bude přenášet živě internetová televize EquiTV.cz.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace