reklama 11A

reklama

Bejr a Sedlinská mají za sebou mistrovství světa jednospřeží v Pau

 25.10.2020 21:34 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Daniel Bejr a Markéta Sedlinská se úspěšně popasovali i se závěrečnou zkouškou mistrovství světa jednospřeží ve francouzském Pau. Sedlinská zaznamenala pouze jednu chybu, byť měla o něco pomalejší čas než Bejr, jenž chyboval dvakrát.

reklama 12C

 
Daniel Bejr s koněm Sheldon Cooper se nakonec při mistrovství světa jednospřeží ve francouzském Pau umístil se 182,21 body na 31. místě. Markéta Sedlinská s klisnou Conversano XIII-14 nasbírala 211,22 bodů a skončila čtyřicátá třetí. 
 
Vítězství vybojovala Saskia Siebers z Nizozemí, která dokončila se 136,18 body. Druhé místo patřilo Kanaďance Kelly Houtappels-Bruder, a to díky skóre 139 bodů. Bronzovou medaili nakonec získal všem českým příznivcům vozatajství dobře známý Bartolomiej Kwiatek z Polska. Od druhé příčky jej dělilo pouze 52 setin bodu. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace