Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Bejr si v maratonu při MS jednospřeží polepšil. Sedlinská o řádek níž

 23.10.2020 20:22 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Mistrovství světa jednospřeží ve francouzském Pau pokračovalo v pátek 23. října maratonem, v němž si český reprezentant Daniel Bejr polepšil o dvě příčky. Markéta Sedlinská naopak o jeden řádek v průběžné výsledkové listině klesla.

reklama 12C

 
Velmi pěkný výsledek předvedl v pátečním maratonu při mistrovství světa jednospřeží ve francouzském Pau Daniel Bejr s koněm Sheldon Cooper. Terénní zkoušku zvládl jako 27. v pořadí a z jednatřicátého místa se posunul na 29. řádek průběžné výsledkové listiny po dvou zkouškách.
 
Markéta Sedlinská s klisnou Conversano XIII-14 byla po drezuře na 43. pozici a v maratonu byla čtyřiačtyřicátá. Stejné pořadí zaujímá i po dvou soutěžních dnech. 
 
Lídrem je stále Marion Vignaud z Francie, která v drezuře nasbírala 43,36 bodů a po maratonu jich má v součtu 134,08. Saskia Siebers s Nizozemí se posunula až na třetí místo se skóre 135,12 bodů. Na druhé příčce ji vystřídala Kanaďanka Kelly Houtappels-Bruder, jež má 134,32 bodů. Minimální rozestupy tak slibují velmi napínavou podívanou pro závěrečný parkur mezi kužely.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace