reklama 11A

reklama

Mistrovství světa jednospřeží v Pau zahájeno. Češi startují ve středu

 21.10.2020 09:11 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Ve středu v 9:00 hodin dopoledne odstartovalo mistrovství světa jednospřeží ve francouzském Pau. Čeští reprezentanti Markéta Sedlinská a Daniel Bejr odstartují do drezury již první soutěžní den. Vše můžete sledovat živě na FEI TV.

reklama 12D

 
Většina účastníků mistrovství světa jednospřeží ve francouzském Pau vstoupí do závodu již ve středu 21. října, zbývající část pak ve čtvrtek dopoledne. 
 
Markéta Sedlinská s klisnou Conversano XIII-14 odstartuje ve středu v 11:45, Daniel Bejr s koněm Sheldon Cooper přijde na řadu v 15:50 hodin. Poslední startující ve středu by měl ukončit drezurní úlohu před půl pátou.
 
V úterý všichni ještě měli možnost trénovat v závodní aréně a proběhly také kondiční zkoušky. Nahlédněte do fotogalerie! 
 
Startovní a výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 

Sledovat můžete také živý přenos FEI TV!

 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace