reklama 11C

reklama

Longines Equita Lyon 2020 se neuskuteční. Macron oznámil další omezení

 16.10.2020 14:38 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Světový pohár ve skocích, drezuře a spřežení měl nabídnout další ročník akce Longines Equita ve francouzském Lyonu. Akce však od 24. října do 1. listopadu neproběhne. Prezident Emmanuel Macron totiž 14. října oznámil další omezení.

reklama 12C

 
Nedávná oznámení francouzského prezidenta Emmanuela Macrona ze 14. října zahrnují např. zákaz vycházení ve všech obcích kolem Lyonu od 21:00 hodin. To již neumožňuje organizátorům nabídnout všechny mezinárodní a národní soutěže. Jsou si vědomi důležitosti tohoto rozhodnutí a sdílí zklamání všech účastníků a majitelů koní. 
 
Equita Lyon by se měla uskutečnit opět příští rok, a to od 27. do 31. října.
 
Foto archiv pořadatele


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace