reklama 11A

reklama

Předsednictvo SCHČT jednalo o zásadních bodech

 02.02.2018 16:20 | AUTOR

ikonka

V pondělí 22. ledna zasedalo předsednictvo Svazu chovatelů českého teplokrevníka. Jedná se o předsednictvo v čele s JUDr. Jaroslavem Staňkem a důležitými body jeho jednání byl například insolvenční návrh či disciplinární kroky vůči některým členům.

reklama 12C
 
Na programu jednání předsednictva SCHČT byl insolvenční návrh, ke kterému podal podrobné informace předseda spolku JUDr. Jaroslav Staněk. 
 
Můžeme se dočíst, že ing. Karel Růžička byl vyloučen ze SCHČT z důvodu závažného porušení stanov, dále že ing. Holíkovi a ing. Klosovi byl z nedostatku finančních prostředků ukončen pracovní poměr.
 
Předsednictvo také schválilo návrh na vyloučení B. Kubištové, ing. B. Králové a V. Bouškové z důvodu porušení povinností člena svazu. K návrhu ještě dostanou prostor se vyjádřit jmenované členky. V případě ing. B. Králové byl schválen návrh na posouzení legálnosti nakládání s prostředky spolku orgány činnými v trestním řízení.
 

To jsou jen některé z bodů zápisu, který najdete ZDE

 
Zdroj: www.ctsvaz.cz


Štítky: SCHČT
reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace