reklama 11C

reklama

Otázky a odpovědi k dotacím na webu SCHČT

 21.12.2017 12:18 | AUTOR

ikonka

Skutečnost, že Ministerstvo zemědělství ČR rozhodlo o nepřidělení dotací Svazu chovatelů českého teplokrevníka za rok 2017, je stejně jako celý vývoj situace v SCHČT znepokojující. Na webu SCHCT.cz byly zveřejněny další otázky a odpovědi k tématu.

reklama 12D
Na webu www.schct.cz byly zveřejněny otázky, které k situaci ve svazu SCHČT převážně k nepřidělení dotací MZe ČR na rok 2017 položila ing. Karlovi Růžičkovi za redakci časopisu Jezdectví jeho šéfredaktorka.
 
1. Proč jste odvolal schůze 6. října 2017, na kterých jste se jednohlasně domluvili s Ministerstvem zemědělství 2. srpna 2017?
2. Jste si vědom, že nekonání těchto schůzí způsobilo nepřidělení dotací spolku za rok 2017?
3. Proč zakoupilo předsednictvo hřebce Clin d´Or, za jakou částku, kolik přinesl do svazové pokladny peněz, kolik tvořily náklady na jeho provoz v ČR, na kolik vyšlo jeho ustájení v Německu a kdo rozhodl o jeho přemístění, za jakou částku jste ho prodali, kdo podepsal smlouvu a kdo rozhodl o jeho prodeji?
 

Odpovědi ing. Karla Růžičky, místopředsedy SCHČT, konkrétně k otázkám najdete v tomto dokumentu.

 
Zdroj: www.schct.cz


Štítky: SCHČTdotace
reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace