Farrington ovládl Grand Prix při CSI5* St. Moritz

Velkou cenou s překážkami do 160 cm skončily v neděli 28. srpna hvězdně obsazené závody CSI5* v St. Moritz. V rozeskakování nenašel přemožitele Kent Farrington. Během posledního dne se představili i Anna Kellnerová a Bronislav Chudyba.
28.08.2016 16:43  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Nejlépe postavený Američan na žebříčku FEI Kent Farrington vyhrál Grand Prix při CSI5* St. Moritz. Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Poslední den závodů CSI St. Moritz přinesl dvě soutěže v nejvyšší pětihvězdové kategorii. Ráno se jela klasická stopětačtyřicítka na čas, do které nastoupila také Anna Kellnerová s Classicem. Ta si nakonec se 7 trestnými body dojela pro 25. místo. Vítězem se stal Pius Schwizer na Balou Rubin R.

Celkem devětačtyřicet dvojic se postavilo na start vrcholu celého mítinku Grand Prix St. Moritz. Jedenáct z nich pak překonalo kurz na překážkách do 160 cm bezchybně a o vítězi tak muselo rozhodnout rozeskakování. V něm byl nejrychlejší americký jezdec Kent Farrington na Creedance, druhé místo bral Michael Whitaker (GBR) s Vikingem a třetí příčku obsadila domácí jezdkyně Jane Richard Philips na Pablo de Virton

Bronislav Chudyba startoval se Zaprií a dojel s 21 trestnými body. Jezdec se ovšem během závodů prezentoval výborně, o čemž jsme vás průběžně informovali, stejně jako o výkonech Anny Kellnerové. Vše najdete v souvisejících odkazem níže