Česko-slovenský víkend na CSI Knokke

Na mezinárodních závodech CSI při úrovni pěti hvězd se během víkendu 2. – 3. července prezentovaly také české a slovenské dvojice. V Grand Prix si lépe vedl Bronislav Chudyba s koněm Zapria, ani on se však do rozeskakování neprobojoval…
04.07.2016 09:45  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Bronislav Chudyba dokončil náročnou Grand Prix s výškou překážek 160 centimetrů celkem s 6 trestnými body. To ho zařadilosilné konkurenci na 35. pozici. V této soutěži nechyběla ani Emma Augier de Moussac a Charly Brown, kteří však inkasovali 8 trestných bodů. Po rozeskakování nakonec zvítězil Daniel Deusser a Equita Van T Zorgvliet.

V Grand Prix při CSI2* se představila na startu Charlotte Augier de Moussac. S koněm Bella Brown se však nevyhnula chybám a dokončila na konečném 26. místě.

Emma Augier de Moussac však byla během neděle úspěšnáklisnou Kanonja, s níž absolvovala bezchybně soutěž 145 centimetrů vysokou. Dobrý čas jim zajistil umístěníelitní desítce, když si zasloužily pěkné sedmé místo. V soutěži zvítězil Steve Guerdatkoněm Dioleen.