Evropské skokové Poháry národů ve fotogalerii FEI

Na konci dubna se rozběhla na starém kontinentu série parkurových Pohárů národů. Týmy bodující v Divizi 1 soutěžily v Lummenu a La Baule. Družstva ze dvojky zahájila v Linci, druhým kolem byl Drammen. Fotogalerii ze všech závodů najdete níže.
16.05.2017 10:23  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Fotogalerie: FEI

Prvním evropsk Pohár národů sezony 2017 se jel při CSIO5* Lummen (BEL). Bodovaný byl do žebříčku elitní Divize 1. Vítězi se stali Němci. Druhým kolem bylo CSIO5* La Baule ve Francii, kde vyhrál domácí celek. Francouzi jsou také v průběžném vedení bodování divize.

Česká republika je v Divizi 2. Sérii zahájila v Linci, kde náš tým dojel na 4. místě. Vyhrála Itálie, která však patří do jedničky, takže nejvyšší bodový příděl si připsali belgičtí jezdci. V Drammenu v druhém kole zvítězilo irské družstvo, to však také boduje do Divize 1. Průběžné 1. místo tak drží Belgie.