reklama 11C

reklama

Živě: Velká jarní cena slibuje kvalitu. Sledujte druhý klasický dostih

 28.06.2020 11:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Dva jedničkové dostihy včetně špičkově obsazené Velké jarní ceny se poběží v neděli 28. června v Chuchle Areně Praha. Pokud se na závodiště nedostanete, můžete od 11:40 sledovat přímý přenos na internetové televizi EquiTV.

reklama 12C
 
Velký favorit, atraktivní pole a kvalitní rámcový program. To jsou hlavní atributy klasické Velké jarní ceny, kterou v neděli 28. června vyvrcholí úvodní část letošní dostihové sezony v Chuchle Areně Praha. Slavnostní odpoledne můžete jako obvykle sledovat v přímém přenosu na internetové televizi EquiTV.
 
V pozici jasné jedničky tříletého ročníku se představí vítěz předzkoušky Rate, kterého opět pojede Milan Zatloukal. Hvězda stáje Pegas odskočí ze startovního boxu číslo 1. Mezi soupeři nechybějí první dvě z Jarní ceny klisen Eternity a Fraga, silná dvojice velkokarlovických importů Troop Commander a Zoheyr, do italského derby přihlášený Shamalann, do polského ekvivalentu směřující Polish King či členové ročníkové špičky Joganville, Magic Baron, Don Cliffs a další.
 
Druhým jedničkovým dostihem odpoledne je Velká květnová cena s Torque Powerem, Black Canyonem, Sagarem, vítězem Memoriálu Jaroslava Maška Chilli Chocolate či šampionem sprinterů Mr Rightem.
 
Nedělní program čítající osm dostihů začíná tentokrát už ve 12:10, živé vysílání startuje v 11:40.
 

STREAM SLEDUJTE ZDE!

 
Startovní listiny najdete na webu Jockey Clubu ČR.
 
Ilustrační foto: Bohumil Křižan, Jockey Club ČR


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace