reklama 11B

reklama

EquiTV stále častěji na Slovensku. Úspěšný český projekt boří hranice

 21.06.2020 08:30 | AUTOR

ikonka

Internetová televize EquiTV.cz letos bude podstatně častěji vysílat i ze Slovenska. Ostatně už roky její web najdete i pod doménou EquiTV.sk. Čím je tento projekt úspěšnější než jemu podobné? Nabízí lepší servis s přesahem do terestriálního vysílání…

reklama 12A
 
V České republice i na Slovensku již fungovalo v minulosti několik internetových televizí o koních a jezdectví. Dlouhodobě se však udržela na trhu jen EquiTV.cz, resp. EquiTV.sk. Vznikla již v roce 2009 a od roku 2013 patří do mediální skupiny EQUINET. Její součástí je i web Jezdci.cz, jenž můžete navštívit i přes adresu Jazdci.sk. Přesah na Slovensko měly tyto dva úspěšné projekty od samého začátku a roce 2020 přichází jeho rozšíření. 
 
V létě vám EquiTV nabídne sérii živých přenosů ze skokových závodů Danube Summer Live 2020 v Šamoríně, a to v termínech 3. až 5. 7., 17. až 19. 7., 23. až 26. 7, 14. až 16. 8. a 21. až 23. 8. To však není zdaleka vše! Od 17. do 20. 9. plánuje EquiTV live stream z mistrovství Slovenské republiky v parkurovém skákání. 
 
Také v České republice dlouhodobě roste zájem ze strany pořadatelů o živé vysílání prostřednictvím EquiTV.cz. A čím je tento projekt úspěšnější, než jemu podobné? „V první řadě je to přesah do terestriálního vysílání, což znamená, že obsah EquiTV najdete i na kanálech v pozemním vysílání prostřednictvím obvyklých televizních přijímačů. Pravidelně spolupracujeme mj. s Českou televizí, Televizí Seznam, dále s programy Sport 5 či Regionální televize. Díky EquiTV se tak různé akce dostanou nejen do zpravodajství mnoha televizních stanic,“ říká Josef Malinovský, jednatel společnosti EQUINET s.r.o.
 
Další devizou je znalost místního prostředí, zkušení kameramani i reportéři, kteří ví, jak se mají jednotlivé disciplíny točit, tak aby byli spokojeni jak odborníci, tak laická veřejnost. „Během akcí pravidelně připravujeme poutavé rozhovory s jezdci a po jejich skončení se diváci mohou těšit i na tradiční televizní pořad Equinews se souhrnem toho nejzajímavějšího. Ten v hlavní sezoně běží i dvakrát týdně, a opět nejen v internetové podobě,“ upozorňuje Malinovský.
 
Nespornou výhodou, proč pořadatelé rádi spolupracují právě s EquiTV, je propagace vysílaných jezdeckých akcí prostřednictvím dalších médií skupiny EQUINET, zejména na webu Jezdci.cz, jenž je s téměř 200tisícovou sledovaností měsíčně nejnavštěvovanějším specializovaným koňským médiem v České republice a široké publikum má i na zmiňovaném Slovensku. Výběr jeho obsahu najdete často také na domovské stránce Seznam.cz. 
 
Všechny streamované akce EquiTV a Jezdci.cz propagují prostřednictvím redakčních příspěvků, přes sociální sítě i formou reklamních kampaní. Ty běží navíc i na dalším sledovaném webu Jezdeckainzerce.cz. 
 
EquiTV již před časem upustila od výrazně obtěžující „pre-roll reklamy“, což je reklamní spot, který se divákům přehrává ještě před tím, než se spustí samotné video. Jde o jednu z nejagresivnějších reklam na internetu a uživatelé se často nemohou dočkat toho, až jim pomocné tlačítko (a to čím dál častěji chybí) umožní tuto reklamu přeskočit (většinou po 5, nebo 10 sekundách). 
 
Živé přenosy jsou standardně zdarma i ve formátu „full screen“. Streamované akce na EquiTV si tak každý může pustit na plnou obrazovku! „Pro živé přenosy obvykle využíváme platformu YouTube, která zaručuje plynulé přehrávání, jenž je kompatibilní se všemi možnými přijímači. Zkrátka a dobře, EquiTV vždy nabízí něco navíc. Jsme moc rádi, že nás pořadatelé sami oslovují a mají zájem o to, abychom pro ně jejich jezdecké závody a další koňské akce natáčeli. I díky nim tento původní český projekt můžeme nadále rozvíjet,“ dodává Josef Malinovský.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace