ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11C

reklama

Živě: Pamino proti čtyřem. Sledujte Tipsport Klusácké derby

 05.09.2020 10:00 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

Prvním ze dvou derby, které se o víkendu uskuteční v Chuchle Areně Praha, bude v sobotu 5. září to klusácké. Slavnostní program za účasti české klusácké špičky obsahuje i Středoevropskou cenu, Velkou cenu tříletých a Grand Prix Trotteur Francais.

reklama 12B

Klusácká sezona dospěla ke svému vrcholu. V sobotu 5. září se v Chuchle Areně Praha poběží Tipsport klusácké derby. Otázka dne zní: Zaskočí někdo dosavadního suveréna letošní sezony Pamina?

Hvězdu stáje Viktoria pojede majitel Zdeněk Škobis a jako obvykle ji bude v dostihu provázet stájový kolega Game Atout. Po škrtu New Flat OV se třídové dvojici trenérky Petry Handschuhové postaví jen trojice soupeřů. Dva z nich budou mít špičkové zahraniční jezdce - Nanoko OV povede Martin Redl, do sulky Top Secret J’ usedne Robert Pletschacher.

Atraktivní součástí slavnostního odpoledne bude prestižní prémiový heat Středoevropská cena na 1670 metrů, v niž se představí silná konkurence v čele s loňským derby-vítězem Inaccesible Grou. Napínavou podívanou slibuje i výborně dotovaná Grand Prix du Trotteur Francais s deseti francouzskými klusáky a Velká cena tříletých Praha TV.

První z devíti dostihů bude odstartován ve 13:00, předcházet mu budou dva probestarty. Přímý přenos EquiTV začíná již v 11:30.

STREAM SLEDUJTE ZDE!

Startovní listiny najdete na webu České klusácké asociace.

Ilustrační foto: Josef MalinovskýK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace