Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11C

Živě: CCI Borová 2021 nabídne i národní soutěže s mezinárodní účastí

 08.09.2021 20:10 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Na mezinárodní závody ve všestrannosti v Borové u Chvališin, které jsou doplněny také o národní soutěže, zavítá od 10. do 12. září celkem 170 koní, z nichž přes 50 odstartuje v soutěžích CCI. V sobotu a v neděli můžete sledovat live stream EquiTV.

reklama 12D
 
Ve všech mezinárodních soutěžích budou startovat jezdci a koně ze tří zemí. Kromě domácích jsou nahlášeni reprezentanti Rakouska a Německa. Účastníci z těchto zemí se objeví i v národních soutěžích. 
 
„Asi jednu pětinu startovního pole v národních soutěžích tvoří zahraniční jezdci,“ uvedla Tereza Kamírová z organizačního týmu. V CCI3*-S uvidíme nejen Barboru Kamírovou, ale také Adélu Císařovou, Lucii Húskovou, Dianu Lochmanovou, Matěje Sukdoláka, Adélu Svobodovou či olympionika Miroslava Trundu. Celkem je do této soutěže nahlášeno 16 jezdců a 18 koní. 
 
V CCI2*-L nás budou reprezentovat Kateřina Beneditková, Eliška Ciarkowská, Adéla Císařová, Petr Lacina, Lucie Příhodová a Barbora Vaňková. Na master listu figuruje 11 jmen jezdců a 12 jmen koní. Do CCI2*-S nastoupí Gabriela Adamcová, Anna Havlová, Alena Kozojedová, Martin Maivald, Eliška Orctová, Zuzana Švarcová, Natalia Tarabini, Dominika Tomíková a Miroslav Trunda. Tato kategorie je nejvíce obsazená, jelikož zahrnuje 22 jezdců a 23 koní.
 

Informace k mezinárodním soutěžím CCI najdete TADY

Podrobnosti k soutěžím CCN najdete POD TÍMTO ODKAZEM

Výsledkový servis najdete na livejumping.com

Live stream sledujte NA TÉTO STRÁNCE (KLIKNĚTE)

 
Přímý přenos internetové televize EquiTV.cz, který je realizován ve spolupráci s Českou jezdeckou federací, můžete sledovat v sobotu a v neděli po celý den. Předpokládaný začátek je vždy cca 15 minut před startem sportovního programu, tj. předběžně od 7:45 hodin. 
 
 
Ilustrační foto: Marcel Runštuk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE