reklama 11A

Voltižním mistrem světa se stal Francouz Leclezio. Hablovič patnáctý

 29.08.2021 19:45 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V Budapešti skončilo v neděli 29. srpna mistrovství světa seniorů ve voltiži. Do finálového kola se z českých reprezentantů dostal jen Jan Hablovič, který nakonec obsadil patnácté místo. Mistrem světa se stal Francouz Lambert Leclezio.

reklama 12B

 

Budapešť hostila během posledního srpnového víkendu seniorské mistrovství světa ve voltiži. Česká ekipa při něm nechyběla, nakonec to ale byl jen Jan Hablovič, kdo se dostal z prvního kola do finále. V něm pak po technických a volných sestavách obsadil patnácté místo. Během šampionátu cvičil s Tymiánem, jehož lonžovala Libuše Hablovičová.
 
Mistrem světa se stal Francouz narozený na Mauriciu Lambert Leclezio na koni Estado IFCE. Jeho průměrné skóre mělo hodnotu 8,989.
 
V kategorii žen cvičily Češky Kateřina Kocurová a Kateřina Reslerová. Lépe si vedla druhá jmenovaná jezdkyně, ani jedna však neprošla do finále. Titul mistryně světa získala Rakušanka Jasmin Lindner na Dr. Doolittle 5.
 
V soutěži dvojic nenašli přemožitele Němci Janika Derks a Johannes Kay a Německo má zlato také ze soutěže skupin.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Foto: Lukasz Kowalski / FEI, Nelly Mikesková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE