Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

České juniorky mají za sebou první finálovou sestavu na MS v Le Mans

 31.07.2021 20:32 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V sobotu 31. července pokračovali čeští voltižéři ve své účasti na mistrovství světa juniorů v Le Mans. Největší česká naděje Tereza Czyžová absolvovala první finálovou sestavu, v které obsadila čtvrté místo. Více i o dalších výsledcích čtěte níže.

reklama 12B

 

Sobota 31. července nabídla další soutěže v rámci juniorského mistrovství světa ve voltiži v Le Mans. V kategorii juniorek sledujeme výkony Terezy Czyžové, která do finále postoupila z druhého místa. To vybojovala po nejlepším vystoupení ve volných sestavách.
 
První část finále absolvovala s Aladinem s výsledkem 7,725, což stačilo na čtvrté místo. Adéla Kotolová na Landarovi zacvičila se známkou 7,024 čtrnáctou nejlepší sestavu. Jezdkyně čeká ještě druhá část s volnými sestavami.
 
Adéla Kotolová závodí také v kategorii dvojic. V takzvaném Pas de Deux se představila s kolegyní Barborou Trávníčkovou. Cvičily na Dajaně pod vedením Petry Cinerové a se známkou 7,066 obsadily v sobotu sedmé místo.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Foto: Jana Bartoňková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace