Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
reklama 11A

reklama

Velká cena Brna 2020 ŽIVĚ. Sledujte Český skokový pohár na EquiTV

 31.07.2020 11:35 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci s Asociací Český skokový pohár připravila i pro sezonu 2020 ze všech pohárových Velkých cen živé vysílání. Sedmým kolem je Falton Velká cena Brna v Olomouci. Přenos je naplánován na pátek 31. července…

reklama 12B
 
Živé vysílání z průběhu 7. kola Českého skokového poháru 2020 v Equine Sport Centru Olomouc začíná v pátek 31. července od 12.00 hodin a poběží až do konce sportovního programu, jehož hlavním bodem programu bude Falton Velká cena Brna. Po ní bude následovat ještě stylová soutěž Czech Junior Cupu. 
 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE!

 
 
Komentovaný jednokamerový stream zajišťuje ve spolupráci s Asociací Český skokový pohár společnost Equinet s.r.o., která je provozovatelem internetové televize EquiTV.cz.
 
Ilustrační foto Zenon Kisza / ČSP


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace