Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Dění v týdnu: Polovina prázdnin přinese dvě Velké ceny a MČR v Borové

 28.07.2020 17:00 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Předpověď počasí hlásí na přelomu července a srpna horký víkend a česká kolbiště lákají v těchto dnech na řadu zajímavých sportovních událostí. Zatímco při ČSP v Olomouci proběhnou hned dvě Velké ceny, farma v Borové se těší na MČR ve všestrannosti.

reklama 12B

Do KMK ve Zduchovicích je nahlášeno celkem stojedenáct koní

 

Předposlední šesté kvalifikační skokové kolo seriálu Kritérium mladých koní se pojede ve středu 29. července ve Zduchovicích. V tradičních šesti kategoriích je přihlášeno celkem stojedenáct koní, nejpočetnější jsou čtyřletí hřebci a valaši.
 
Startovní a výsledkové listiny můžete sledovat ZDE.
 
 

Sportovní klub Borová bude hostit MČR ve všestrannosti

 

Ve dnech 30. července až 2. srpna bude probíhat v jezdeckém areálu Borová mistrovství České republiky ve všestrannosti. Ve čtvrtek a v pátek jsou na programu drezurní zkoušky, v sobotu čeká účastníky terénní část a společenský večer, v neděli pak skokové zkoušky a společné dekorování všech kategorií. Pro tuto akci byly vypsány speciální epidemiologické pokyny, o nichž se dočtete na tomto odkazu
 
Startovní a výsledkové listiny můžete sledovat ZDE.
 
 
 

ESC v Olomouci se stane dějištěm hned dvou Velkých cen v jednom týdnu

 

Přelom července a srpna přinese další kolo Českého skokového poháru, tentokrát v Equine Sport Center Olomouc. Sportovní program poběží od čtvrtka do neděle, jehož vrcholem jsou hned dvě Velké ceny - páteční Velká cena Brna a nedělní Velká cena Olomouce. Do hlavních soutěží jsou přihlášeni například Aleš Opatrný, Sára Vingrálková, Kamil Papoušek či Marek Klus.
 
Startovní a výsledkové listiny můžete sledovat ZDE.
 
 
 

V Brně se chystá již čtvrté kolo skokového Panská lícha Cupu

 

Čtvrté kolo skokového seriálu Panská lícha Cup v Brně proběhne ve dnech 1. a 2. srpna, kdy je vypsáno celkem dvanáct soutěží, z toho jsou čtyři určené pony jezdcům a čtyři proběhnou na úrovni hobby. Nejvyšší bude nedělní jednohvězdové S.
 
Startovní a výsledkové listiny můžete sledovat ZDE.
 
 

Češi budou v půlce prázdnin reprezentovat v Belgii a Nizozemí

 
Na přelomu července a srpna budou čeští skokoví reprezentanti Martin Řezníček a Anna Kellnerová závodit v Nizozemí či v Belgii. 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace