ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11A

reklama

V Gorla Minore startuje CSIO. České družstvo nastoupí do Poháru národů

 21.04.2021 09:00 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V Gorla Minore začíná ve čtvrtek 22. dubna mítink CSI a o den později odstartuje také CSIO. Česká republika má v obou závodech své zastoupení. Čechy čeká Pohár národů. Během posledního dubnového víkendu to zdaleka není jediný výjezd našich jezdců.

reklama 12A

 

Český parkurový tým se zúčastní Poháru národů. Ten je na programu závodů CSIO Gorla Minore, a odehraje se v sobotu 24. dubna. Nastoupit by do něj měli Emma de Moussac, Ondřej Zvára, Filip Doležal a Alena Machová. Jako individuální jezdec je do CSIO nahlášená také Sára Vingrálková. Soutěží CSI2*, jež odstartují už ve čtvrtek, se zúčastní Charlotte de Moussac. O soutěž týmů je velký zájem a Čechy čeká konkurence z Německa, Velké Británie, Argentiny, Rakouska, Francie, Irska, Nizozemí, Slovenska, Španělska, Švýcarska a Itálie.
 

Výsledky z Gorla Minore najdete ZDE

 
V rakouském Lamprechtshausenu se během posledního dubnového víkendu bude konat mezinárodní mítink, který nabídne soutěže pro seniory i mladé věkové kategorie. V přihlášce ČJF figurují Adam Písařík, Oliver Písařík, Kamila Veselá či Kateřina Veselovská. 
 

Lamprechtshausen sledujte TADY

 
Polský Zakrzow se stane cílem drezurní reprezentace. Koná se tam CDI se soutěžemi pro mládež. S poníky jsou přihlášeny Zuzana Hradilová, Anna Procházková a Johana Vášáryová, která nastoupí ještě do CDIch a CDIJ. Tam je nahlášená také Tereza Matoušková.
 

Výsledky z CDI Zakrzow budou ZDE

 
V Itálii při CDI bude mít Česko také zastoupení. Představí se tam Eleonora Kinsky dal Borgo.
 
Foto: Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace