EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11D

reklama

První zlatí medailisté z paralympiády v Tokiu: Pearson, Voets a George

 27.08.2021 09:48 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Jezdecké soutěže paralympijských her v Tokiu mají první medailisty. Hned tři cenné kovy mají reprezentanti Velké Británie. Daří se také Belgičanům a Nizozemcům, kteří si připsali po dvou medailích. Další putují do Brazílie a Rakouska.

reklama 12C

 
Velmi atraktivní podívanou nabídl při paralympijských hrách v Tokiu Grade II, v němž podle očekávání svedli největší boj Brit Lee Pearson na Breezerovi a Rakušan Pepo Puch v sedle koně Sailor´s Blue. Nakonec se více radoval britský jezdec, který svého konkurenta předstihl téměř o tři procenta. Také bronzová medaile v této kategorii putovala na britské ostrovy, a to zásluhou Georgie Wilson, která tvořila dvojici se Sakurou.
 
Grade IV ovládla ve čtvrtečním Individual Testu Nizozemka Sanne Voets startující na Demanturovi. Stříbrnou medaili vybojoval Rodolpho Riskalla z Brazílie na koní Don Henrico. Třetí pak byla Belgičanka Manon Claeys se San Diorem 2. 
 
O další belgický úspěch se postarala Michel George v sedle Best Of 8, když vyhrála Grade V před Sophií Wels z Velké Británie na Don Cara M. Bronz získal pro Nizozemsko Frank Hosmar na Alphaville.  
 
Foto: FEI / Liz Gregg
Zdroj: oficiální fotobanka FEI


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace