reklama 11A

reklama

Pony race při CSIO: Dostihy, které v Chuchli ještě k vidění nebyly

 02.08.2020 00:48 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Během mezinárodních skokových závodů CSIO3* Prague Cup v Chuchle Areně Praha se diváci mohou těšit mj. na velmi populární a napínavý dostih poníků aneb „Pony race“. Ostatně dostihy do Velké Chuchle neodmyslitelně patří.

reklama 12D
 
Pony race při CSIO3* Prague Cup se však od tradičních dostihů poměrně výrazně liší, a to nejen tím, že je upraven pro malé pony a jezdce. Odehraje se totiž přímo na parkurovém kolbišti. 
 
Ve vytyčené dráze v závodní aréně děti a jejich poníci překonají dvě překážky přírodního typu v rámci třech závodních okruhů. V sedlech poníků diváci uvidí zkušené děti, které bylo doposud možné sledovat na českých kolbištích v jiných jezdeckých disciplínách. 
 
Dostih poníků bude na programu Prague Cupu v rámci vrcholného odpoledne před soutěží Grand Prix v neděli 23. srpna.
 
Ilustrační foto Zenon Kisza


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace