ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11A

reklama

Nizozemci vedou po drezuře na ME čtyřspřeží. Češi jsou šestí

 03.09.2021 19:16 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V pátek 3. září pokračovalo v Budapešti mistrovství Evropy čtyřspřeží. Drezuru odjela druhá polovina startovního pole, což značně zamíchalo průběžným pořadí. Nejlepší výkon z Čechů předvedl Radek Nesvačil. Tým je průběžné šestý. Vedou Nizozemci.

reklama 12A

 

Drezura na mistrovství Evropy čtyřspřeží je kompletní. V pátek 3. září odjela své úlohy druhá polovina startujících, a to značně zamíchalo pořadím.
 
Nejlepší výkon podala Němka Mareike Harm, druhou nejvyšší známku dali rozhodčí Bramovi Chardonovi z Nizozemí a třetí je průběžně Francouz Benjamin Aillaud.
 
Z českých jezdců si nejlépe vedl Radek Nesvačil, který startoval právě v druhé polovině startovní listiny. Před maratonem je na šestnácté příčce. Jeho bratr Jiří Nesvačil junior je devatenáctý a Jiří Nesvačil senior je devětatřicátý. V hodnocení týmů jsou Češi na průběžné šesté příčce z celkových devíti. V čele jsou Nizozemci.
 
Foto: Richard Juilliart / FEI


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace