EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11D

reklama

Mistrovství světa mladých koní v Lanakenu zrušeno. Ustupuje koronaviru

 31.07.2020 12:20 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Mistrovství světa mladých koní v parkurovém skákání, jež hostí každoročně Lanaken, je dalším z mítinků, které „padly za oběť“ koronaviru. V Belgii totiž opět prudce stoupá počet nakažených a pořadatel po novém nařízení tamní vlády akci zrušil.

reklama 12C

 

Další z významných akcí, které byly v letošní sezoně zrušeny kvůli pandemii Covidu-19, je mistrovství světa mladých koní v parkurovém skákání. To se koná každoročně v Lanakenu v Belgii, jež je jednou z velmi zasažených zemí. 
 
„Do poslední chvíle jsme se snažili přehodnotit plány a uspořádat závody tak, aby byly co nejbezpečnější pro jezdce, chovatele, diváky i zaměstnance. Rozhodnutí přijaté 27. července belgickou bezpečnostní komisí nás ovšem nutí akci zrušit. Ačkoliv nás to velice mrzí, respektujeme nařízení vlády na ochranu zdraví veřejnosti,“ uvedla Judy Ann Melchior – ředitelka pořádajícího hřebčína Zangersheide a přislíbila, že celý tým bude pokračovat v práci, aby šampionát mohl být v roce 2021 uspořádán a byl pro účastníky ještě krásnější.
 
Zdroj: facebook Zangersheide


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace