Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11B

reklama

Ve zduchovickém KMK zářili koně stáje Schneider. Nejlepší byl Presley

 29.07.2020 20:25 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Ve Zduchovicích se ve středu 29. července odehrálo předposlední kvalifikační skokové kolo chovatelského seriálu Kritérium mladých koní. Vůbec nejlépe hodnoceným koněm se stal šestiletý hřebec Presley z Jezdecké stáje Schneider, vedený Janem Štětinou.

reklama 12B
Šesté, tedy předposlední kvalifikační kolo seriálu Kritérium mladých koní hostily Zduchovice ve středu 29. července, kam byla nahlášena více než stovka koní ve věku čtyř až šesti let.
 
Mezi čtyřletými klisnami zaujala porotu nejvíce dcera plemeníka Connect, Laomi W, úspěšná také v drezurním KMK během uplynulého víkendu, kterou v kolbišti předvedla její majitelka Petra Charvátová. Ohodnocena byla celkem 24,9 bodem. Nejpočetnější kategorii čtyřiadvaceti čtyřletých hřebců a valachů ovládl výsledkem 25,6 bodu reprezentant plzeňské Jezdecké stáje Schneider, belgický Querido-S po otci Dallas VDL.
 
Nejlepší výsledek 25,7 bodu v kategorii pětiletých klisen získala Paulette van den Dries po hřebci Cornet Obolensky vedená Václavem Nágrem, zatímco Václav Horký sedlal vítěze pětiletých hřebců a valachů, oldenburského Christiana Liberty po plemenném hřebci Christian. Ten získal celkem 25,5 bodu.
 
V nejstarší kategorii šestiletých klisen zazářila s výsledkem 25,6 bodu Crazy 3 českého chovu po hřebci Cannavaro předvedená Jaroslavem Jindrou a vůbec nejvyšší hodnocení z celého dne získal další zástupce Jezdecké stáje Schneider sedlaný Janem Štětinou, šestiletý hřebec Presley-S, a to 26,1 bodu.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace