reklama 11B

reklama

CSI v belgickém Opglabbeeku zahájil Martin Řezníček dvěma vítězstvími

 30.07.2020 20:50 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Ve čtvrtek 30. července odstartovaly mezinárodní skokové závody v belgickém Opglabbeeku, jichž se se svými koňmi účastní také český reprezentant Martin Řezníček. Hned první den si připsal na konto dvě vítězství v soutěžích do 120 a 140 centimetrů.

reklama 12B
Ve dnech 30. července až 2. srpna probíhají v belgickém Opglabbeeku mezinárodní skokové závody. Velmi úspěšně je zahájil český reprezentant Martin Řezníček. V sedle desetileté klisny Chanya nejdříve zvítězil mezi téměř devadesátkou účastníků stočtyřicítky a následně si připsal ještě vítězství ve stodvacítce s šestiletým Casichacco.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace