Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
reklama 11A

reklama

Miloslav Příhoda: Ve Všeticích jsou úžasné terény. Fyzička bude super

 15.09.2020 15:08 | AUTOR: Josef Malinovský |
EXKLUZIVNĚ

ikonka

Po návratu ze závodů ve Švýcarsku se Miloslav Příhoda definitivně přestěhoval do nového působiště ve Všeticích. Tamní prostředí si nemůže vynachválit. „Už jsem s Ferdou vyzkoušel místní terény. Je to super, co se týče kopců a luk,“ říká.

reklama 12C

 
Stěhování pro Miloslava Příhodu byl poměrně hektické, neboť jej musel zvládnout v rozběhnuté sezoně. 
 
„Během týdne se nám ovšem všechno podařilo přestěhovat. Ještě před odjezdem do Švýcarska jsem se do Všetic párkrát otočil s věcmi, o víkendu stěhovala moje přítelkyně a já jsem sem přivezl v pondělí nad ránem po cestě ze Švýcarska Ferreoluse. Během dne jsme pak přesunuli i zbytek koní. Společně s jedním novým svěřencem na trénink jich zde máme nyní jedenáct,“ prozradil Příhoda.
 

PSALI JSME: Příhoda: Ferreolus už má nového spolumajitele. V září se stěhujeme

 
Ve Všeticích má anglické boxy pod halou s výhledem do parku. „Máme tu naprosto ideální zázemí a super jsou i terény. Co se týče kopců a luk, tak je to nesrovnatelné s tím, co bylo ve Sloupně. Tam to byla jedna velká placka a tady zase není vůbec rovina. Už se moc těším, co to udělá s koňmi po fyzické stránce. Člověk tady nasedne na koně a dokud chce jet tak může, příroda je tu nádherná,“ pokračuje přední český reprezentant ve všestrannosti.
 
Pokud nebude omezeno cestování, tak by rád Miloslav Příhoda vyrazil ještě na jedny čtyřhvězdové závody: „Po dohodě s Vláďou Malákem se plánuji nahlásit na druhý říjnový týden do polské Strzegomi.“ V nejbližších dnech se každopádně chce ve Všeticích pořádně zabydlet: „Zatím bydlíme přímo v areálu a až se rozkoukáme, tak budeme přemýšlet, zda tu zůstaneme, nebo si budeme hledat své vlastní bydlení,“ dodal Miloslav Příhoda.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace