reklama 11B

reklama

Příhoda: Náš příběh s Ferreolusem nekončí. Rodí se nová spolupráce

 23.08.2020 13:45 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jak prozradil Miloslav Příhoda v živém vysílání internetové televize EquiTV.cz z mezinárodních parkurových závodů CSIO3* Prague Cup v Chuchle Areně Praha, rodí se nová spolupráce mezi ním a majitelem jezdeckého areálu ve Všeticích Vladimírem Malákem.

reklama 12B
 
„Proběhlo to zhruba před dvaceti minutami,“ uvedl Miloslav Příhoda, který se v pražské Chuchli domluvil na spolupráci s Vladimírem Malákem, který by se mohl stát i vlastníkem menšinového podílu Ferreoluse, s nímž by se měl zmíněný reprezentant ve všestrannosti představit v příštím roce na olympijských hrách v Toiku.
 
„Nikdy jsem se nechtěl vzdát startu na olympijských hrách. Snažil jsem se udělat cokoliv. – Předběžně jsme se domluvili na spolupráci s Vladimírem Malákem, že bych se mohl přesunout k němu do Všetic,“ prozradil Příhoda.
 
Celý rozhovor si můžete poslechnout pod níže uvedeným odkazem…
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace