reklama 11B

reklama

Harry Charles vyhrál v Londýně. Vycházející hvězda si podmanila diváky

 19.12.2021 20:42 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Příslušník nastupující parkurové generace Harry Charles se blýskl při Světovém poháru v Londýně. V neděli 19. prosince tam s klisnou Stardust vyhrál hlavní soutěž mítinku, když za sebou nechal zkušené jezdce Harrieho Smolderse a Johna Whitakera.

reklama 12C

 

Vítězem šestého kola parkurového Světového poháru WEL se stal teprve dvaadvacetiletý britský reprezentant Harry Charles. Jezdec, který přes své mládí okusil letos olympijskou atmosféru, sedlal oldenburskou klisnu Stardust a podmanil si londýnské publikum. Po bezchybném výkonu za sebou nechal dalších deset účastníků rozeskakování. 
 
Nejblíže se k jeho času dostal Nizozemec Harrie Smolders, který s Monacem rovněž nechyboval, a dojel druhý. Třetí byl se dvěma nulami další domácí reprezentant John Whitaker. Zkušený jezdec se představil v sedle francouzského valacha Unick du Francport. 
 
Další mítink Světového poháru se měl konat v Mechelenu ještě před koncem roku 2021, ten však byl zrušen, a tak se nejlepší evropští jezdci představí až v polovině ledna v Basileji.
 
Foto: Jon Stroud / FEI


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D




Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace