Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Světovy pohár v Oslu vyhrál Jochems. S přehledem ovládl rozeskakování

 18.10.2021 09:49 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V neděli 17. října se v Oslu jela první Grand Prix bodovaná do Světového poháru Západoevropské ligy FEI. O vítězi rozhodovalo rozeskakování. V konkurenci dalších šesti dvojic s přehledem vyhrál nizozemský jezdec Kevin Jochems v sedle hřebce Turba Z.

reklama 12A

 

Nizozemský reprezentant Kevin Jochems je prvním vítězem v halové sezoně Světového poháru WEL 2021/2022. V neděli 17. října vyhrál Grand Prix při CSI5*-W Oslo. 
 
Sedm dvojic postoupilo po bezchybných jízdách do rozeskakování, a právě Nizozemec v sedle hřebce Turba Z projel cílem opět s nulou a v nejlepším čase. Druhému v pořadí, Belgičanovi Pieterovi Clemensovi na klisně Hulde G, nadělil téměř sekundu a půl. Třetí místo brala švédská dvojice Jens Fredricson a Markan Cosmopolit. 
 
„Byl to můj první Světový pohár, a celý mítink v Oslu byl fantastický. Turbo měl skvělou venkovní sezonu. Byli jsme jako rezervní dvojice pro finále Poháru národů v Barceloně. Nastupoval jsem se smíšenými pocity, protože tam jsme nakonec nebyli součástí týmu. O to víc skvělé je dnešní vítězství,“ okomentoval svůj úspěch nizozemský jezdec.
 
Foto: Helene Gjerde Aamdal / FEI


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace