ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11C

Gregory Wathelet zvítězil s Nevadosem S v Grand Prix CSIO3* Vilamoura

 20.11.2020 09:44 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ve čtvrtek 19. listopadu se v portugalské Vilamouře uskutečnila vrcholná soutěž mítinku CSIO3*. V Grand Prix, která byla věnována in memoriam Franciscovi Mourovi, zvítězil belgický jezdec Gregory Wathelet s dvanáctiletým hřebcem Nevadosem S.

reklama 12B

 
V Grand Prix Francisco Moura „In Memoriam“ v rámci CSIO3* Vilamoura postoupilo do rozeskakování rovných dvacet dvojic a osm z nich zopakovalo bezchybný výkon. 
 
Ze všech nejrychlejší byl Gregory Wathelet s dvanáctiletým hřebcem Nevadosem S, jehož čas byl 35,33 sekundy. Druhý nejrychlejší byl Polák Andrzej Oplatek s valachem Stakkatanem, ale ten jednou chyboval a propadl se tak až na deváté místo. Druhá příčka tak připadla na Richarda Vogela v sedle valacha Floyo VDL, jenž byl jen o čtvrt vteřiny pomalejší, ale neudělal žádnou chybu. 
 
Také třetí pozice patřila jezdci z Německa. David Will na valachovi C Vier 2 projel cílem v čase 36,82. Do první pětice se ještě vešli Brazilec Eduardo Pereira De Menezes s valachem H5 Chaganus a Jack Whitaker s valachem Valmy de La Lande reprezentující Velkou Británii. 
 
V rozeskakování byli bezchybní i dva domácí reprezentanti. Luciana Diniz na valachovi Conchento PS skončila sedmá těsně za Nizozemcem Bartem Blesem s Kriskrasem DV, osmý se umístil Rodrigo Giesteira Almeida s hřebcem Delvaux, jenž byl na zkráceném parkuru nejpomalejší z bezchybných. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto One Shot / Vilamoura Champions Tour


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE