ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11A

reklama

CSI Vilamoura: Anna Marie i Kristina Vítek byly v pátek dekorovány

 07.02.2020 19:38 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Dětské reprezentantky Anna Marie a Kristina Vítek se v pátek 7. února velmi dobře uvedly při mezinárodních závodech v portugalském městě Vilamoura, které se v roce 2020 stane dějištěm ME dětí, juniorů a mladých jezdců. Obě se zúčastnily dekorování.

reklama 12B
Mezinárodní skokové závody v portugalském městě Vilamoura byly zahájeny již v úterý 4. února, mladičké české reprezentantky z kategorie dětí však poprvé startovaly až v pátek. Na místo si každá přivezla tři koně.
 
Zahájily nejdříve soutěží do 120 centimetrů na čas, kde dojela bezchybně a na výsledné osmé příčce Anna Marie Vítek v sedle desetileté klisny Mama Mia Picobello Z. S nulou dokončila i Kristina Vítek a Lamborghini, jim připadla 28. pozice. V pátek obě jezdkyně startovaly ještě ve stodesítce na čas. Tam se dekorování účastnila pro změnu Kristina Vítek a Kamirez Van Orchid's, a to na šestém místě.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace